| Hign-concerned Chemical | None |
| Belt Width | 5cm |
| Buckle Length | 7.5cm |
| Buckle Width | 7.5cm |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Belts Material | Cowskin |
| Department Name | Adult |
| Gender | Women |
| Item Type | BELTS |
TYPE:Women Belts
MATERIAL:Real Leather
COLOR:Black,Brown,Burgundy,Army green,Brown
STYLE:Vintage
PATTERN:Solid
BELT LENGTH:100cm
BELT WIDTH:5cm
BUCKLE SIZE:7.5cm*7.5cm
Note 1: With the difference in the measurement methods, please allow 1-3 cm in size deviation.
Note 2: There might be slightly difference in color, because of the computer monitor settings.
Note 3: If you cannot decide the size, please send a message to our customer service team (tell us your detailed measurements).
















