| Customer | Date(MM/dd/yyyy) | Location | Quantity |
|---|---|---|---|
| * | 1/2/2026 | Venice California,United States | 1 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Belt Width | 3.2cm |
| Buckle Length | 4cm |
| Buckle Width | 4cm |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Fashion |
| Belts Material | PU |
| Department Name | Adult |
| Gender | Unisex |
| Item Type | BELTS |





