| Belt Width | 2.3cm |
| Buckle Length | 0cm |
| Buckle Width | 0cm |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Fashion |
| Belts Material | PU,Metal |
| Department Name | Adult |
| Gender | Women |
| Item Type | BELTS |
| Feature | High quality designer fashion leather belt |
| fit for | Women,female,lady,girl |
| Styles | Punk,Casual,Fashion ,All-match |
| Number | 50 |
Product information
Features: All-match fashion leather belt Material: Leather,Alloy(Antique Bronze Buckle) Color: White,Black,Khaki,Brown Size: Belt Length: 103cm/40.5in,Belt Width: 2.3cm/0.9in Package included: 1x Brand New Belt Notes: 1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. 2. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement.










