| Customer | Date(MM/dd/yyyy) | Location | Quantity |
|---|---|---|---|
| * | 6/10/2025 | Schlieren ,Switzerland | 1 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | Winter |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | Women |
| Material | Polyester |
| Department Name | Adult |
| Item Type | Scarves |
| Tippet | Scarf for women |
| Style | Fashion |
| elegant ladies party shawls | golden scarf |
| women scarf black rose | golden shawl |
| Woman party stoles | scarves in bulk |
| Length | 160cm |
| Scarves Type | Scarf |
| Weight | around 117g/pcs |
| golden wedding scarf | lurex |
| Material | Polyester |
| Item Type | Scarves |
| Womens scarves | Muslim women hijab |
| glitter hijab | women's snood scarf |
| Width | 50cm |
| Pattern Type | Solid |
| Womens stole | gold scarf women |
Gold Silver Silk Shawl Shirts For Women Flat Scarf Bride'S Bridesmaid Ball Long Tassel Evening Party Wedding Dress Casual Tunics
Material: Chiffon
-----Size:160*50cm ( Manual measurement , maybe a little error ) please understand-----
-----Weight: 117G Package: Transparent plastic bags wrapped individually-----
-----We Are OfferRetailAndWholesaleAndDrop Shipping!!!-----
Please don't leave any negative feedback and open dispute before contact with us.












