| Belt Width | 3cm |
| Buckle Length | 0cm |
| Buckle Width | 0cm |
| Pattern Type | Floral |
| Style | Formal |
| Belts Material | PU |
| Department Name | Adult |
| Gender | Women |
| Item Type | BELTS |
New Embroidered Flower Decoration Ladies Belt Retro Belt Fashion Women's Classical Chinese Style Skirt







